איזה סוג של רבית כדאי יותר?

כאשר לוקחים הלוואה לעסקים, שיעור הריבית הוא ימאוד חשוב. זה יכול להיות קבוע או משתנה או צמוד לפריים, יכול להישאר באותה רמה במשך מספר חודשים, אז כדי לגדול, או שזה יכול להיות. איך עושים את הבחירה? ברור שהכי כדאי למצוא הלוואה בריבית נמוכה אבל זאת משימה לפעמים קשה.

1. קבוע שיעור הריבית: נשארת באותה רמה לאורך תקופת ההלוואה לעסקים.

יתרונות: אתה יודע איך אתה תמיד מקבל תשלום, והיה סיכוי להיתפס לא מוכנים. העלאה של הריבית בשוק.

חסרונות: שיעורי ריבית קבועה הם די גבוהים, כי הבנקים לא רוצה להיחשף הסיכון שאין שום רווח במקרה של עליית הריבית בשוק. מצד שני, המגמה הכללית היא כי רמת הכנסה טיפה, ואתה לא ינצלו את היתרון של הנחה זו.

המלצה: זה אופציה טובה עבור הלוואות לעסקים לטווח קצר.

2. הריבית משתנה: זה משתנה פעם שלושה או שישה חודשים, בהתאם לאבולוציה של הכנסה בשוק, אלא גם על המדיניות של כל בנק.

יתרון: אם רמת הכנסה בשוק יורד, תבוא, הקצב אתה צריך לשלם.

חסרונות: אם רמת הכנסה על השוק גדל, גדל ואת הקצב. בנוסף, אתה לא יודע בדיוק כמה אני צריך לשלם עבור החודשים לבוא. עלייה בהוצאות עשוי לערער את התקציב.

המלצה: אידיאלי עבור הלוואות לעסקים לטווח ארוך, כי הנטייה היא עבור הריבית לדחות בשנים הקרובות יהיה טיפה ואת התשלום החודשי.

3. ריבית משותפת: תיקנת את שיעור הריבית לשנה אחת / כמה שנים, לאחר מכן הוא הופך להיות משתנה.

יתרונות: ריבית קבועה במהלך השנים המוקדמות היא בדרך כלל נמוכה יותר מהממוצע בשוק. בנוסף, שיעור הריבית קטן מאפשר לך לקבל הלוואות לעסקים עם ערך גבוה יותר מאשר אלו עם ריבית משתנה.

חיסרון: לאחר תקופת עם ריבית קבועה נמוכה, הקצב יכולה להגדיל באופן משמעותי, אפילו עם שניים או שלושה אחוזים. בשימוש עם רמה נוספת של הריבית, ייתכן קושי לשלם את המחירים החדשים.

המלצה: מושלמת, אם אתה יכול להחזיר את ההלוואה לפני תאריך היעד, וכן כמה שנים שיעור הריבית המשתנה.