איך לבקש הלוואה כדי לקבל אותה?

אומרים על הבנקים שהם יודעים לתת כסף אם אתה מצליח להוכיח כי אתה לא צריך אותם. אנחנו כולנו הולכים לבנק כי צריכים סכום כסף, אשראי, הפתרון היחידי. איך השגת את זה? הכל שונה לפי מה שרוצים כי לדוגמה הלוואות לשכירים שונה מאוד מהלווה לעסקים ואז גם כאשר מבקשים צריכים לטעון דברים שונים.

קודם כל, לא הולך ההלוואות טענות כמו "כולנו יודעים היו, כמו בני אדם." או "להבין את…"-האמת היא שאני לא מבין אף אחד. אפילו אם השוטרים משלמים עצמם מן כל תשלום, כפי שהם באמת בעבודה המייצג את הבנק, הבנק הוא לא החבר הכי טוב שלך.

אל תקראו את הקרדיט הבנה קצינים: לעתים קרובות הוא במצב רוח נדיב. אתה צריך לשכנע. בנוסף, לא לקחת אותם באופן אישי, הם תלויים ההחלטות של מדיניות האינטראקציה הבנק היחידה, אבל עני עם הקצין על ידי הולך בגישה .

1. בקשו מה לתת. ללמוד את השוק ולראות איזה סכום את יכולה לשאול. אל תצפה בנק להציע הרבה יותר מהממוצע. עם הכנסות נמוכות, ניתן יהיה לקבל הלוואה לעסקים, זה, כמו כל קטן. אם יש לך ציפיות גבוהות מדי, אתה תהיה מאוכזב. בנקים לא רוצה לקבל את המקסימום, אבל מגבלה נסבל, אשר מאפשרים לך את התשלום במועד של המחירים.

2. בחר את הבנקים. בקשו המלצות של מכרים, חברים, לקרוא באינטרנט. תמצאו בנקים מי מציע מה מתאים שלך. לרוב יש מחשבונים ברשת עבור הלוואות לעסקים, יחד עם כל המידע הנחוץ כדי לקבל אשראי.

המודעות הפרסומות רק ידידותי בנקים, ביססת את הבחירה הישירה המלצות ואת התנסות ישירה. לפעמים שוויו העלות קצת יותר מאשר אם אתה מתייחס. ובכן, העבודה מתקדם במהירות, וצוות של הבנק הוא מוכן לעזור לך.

3. ערעורים למומחים. תיווך ההלוואה הם החברים שלך. בשידור חי עמלת הבנק, יכול אפילו להביא לך הלוואה לעסק עם ריבית נמוכה יותר מתורגל על ידי הבנק.

. אזהרה, כמה לעבוד. רק עם 2-3 בנקים ואת יקבל אשראי איפה יותר יתרון בשבילה כמו הנציבות קיבלה, לא איפה הנוחה לכם. אחרת, הם טובים מאוד כמקור מידע, יכול לחסוך לך הרבה כאבי ראש.

4. שיעורי הבית שלך כראוי. עושה את עצמך טוב קובץ, כולל את כל הניירת נדרש, תבצע שינויים כלשהם אליהם, לא כדי למחוק או לשנות נתונים כ נראה יותר ממס. אחד, זה לא חוקי, שניים, אם אתה שהתגלו ניתן לדווח ללשכה האשראי ופועל החוצה כדי לקחת הלוואה לסק לארבע שנים.

את חושבת שתוכלי הקצין אשראי כדי לקפוץ מעל כל מעשה הדרוש שיש לך את זה. אף אחד לא יעשה כזאת טובה, אף אחד לא סביר לכתוב על נוחות הלקוח.

5. הזה. לא להתלבש כמו החתונה כשאתה הולך לבקש הלוואה. אבל לא לגרום אימונית פרוע, כי אף אחד לא הולך להאמין בזה אתה תשלם מחירים או אתה תעשה את זה בזמנו.

גם אם החוקים שלך להגיד את זה אתה עושה כמה אלפי יורו לחודש, לא יהיה לך בעיות עם כסף, בנקים עשוי לדחות את בקשת ההלוואה בטענה של "ניקוד", מבלי לספר לך מראש. זה נראה כמו, איך היית מיס וכסף כיס. אם אתה צעיר, אתה נראה כמו תינוק כדי להימנע, תאבד את כל האמינות עם מבט ספורט.

6. המשא ומתן. הבנקים רוצים להלוות לך. רוצה להפוך את הפיקדון שלך אליהם, הם יתנו לך את הקלפים, אז אל תשאל כל טובה. בגלל זה תמיד יש מקום למשא ומתן איתם.

לדוגמה, אתה יכול לפנות במספר בנקים, באפשרותך להשתמש עם אחרים ונאסוף את היתרונות של הלוואה מהבנק. אל תצפה הנחות ענק, אבל להיות מודע במשא ומתן כל שתנצח את ההערכה של הבנק או משהו.

7. הגישה. לשמור על הכבוד שלך אחרי הכל, אתה לא הולך מבקש נדבות, אפילו להפך! את הולכת לשלם כסף טוב עבור ההלוואה שלקחת. אתה האחד שבו הבנק משלם עובדיו, אז אתה צריך לשלם את פוסט חשוב. לא מבקשים רחמים, אבל חתמתי שותפות עסקית שבה לך, הבנק, לצאת ולנצח. אתה לא ירד גשם, אל תפחד, אל תדבר עם חצי של הפה.

8. התמדה. אתה תמצא את זה לעיתים קרובות להתרחש עם כמה ניירות, הרשאות הקובץ וכן הלאה. לא להתייאש. זה תהליך בירוקרטי, ויש גם רגיל.

לא לחכות עד אין קץ אחרי הבנק, לירות אותם מתוך השרוול מעת לעת, אם תמצא זמן רב מדי חלף מאז ההמתנה לקבלת תשובה. לא לקבל נטרלו את מכשולים קטנים, להיות עקבי, מתעקש, לעשות מה שאתה מבקש.

ההלוואות מקבל כסף על פי החוזים סיכם, אז זה העניין שלו בתנאי הלוואה ולא לצאת.

9. הבנה. הבנק הוא מערכת. לפעמים זה עוזר, לפעמים זה לא עובד לטובתך. בבנק הם אנשים לעשות את העבודה, מכבד את המערכת שבה הם מועסקים. הם לא יכולים לעשות ניסים, גם אם הם קרובי משפחה או חבר קרוב.