טיפים לקבלת הלוואה לפתיחת עסק חדש?

פתחתם עסק ותכננתם לקחת הלוואה לפתיחת עסק ומתחילים לחפש את המקום הכי כדאי. לא תמיד תוכלו לקבל הלוואה לעסק חדש בנקים החלו לקחת את המירוץ מציע זיכויי לצרכן בליי, ואילו הריבית הגיעו רק מתחת לסף פסיכולוגי של 10%. בתנאים אלה, החלו להופיע יותר ויותר יותר בקשות מלקוחות.

בהתחשב בכך הלוואות לעסק חדש אלה נעשים יותר אטרקטיבי, ריכזנו רשימה של 6 עצות מועילות עבור אלה שרוצים חוזה הלוואה לעסק.

* הזמנת מציע בשוק
כמו במקרה של כל החלטה חשובה, כאשר ברצונך להפוך הלוואה בבנק, שאת צריכה לחפש הצעות יותר וכדי להשוות ביניהם. מחוון שאליו אתה צריך להיראות הוא שהשנתית האפקטיבית הריבית-דיי-אשר משלבת שני בעלות עם ריבית ועמלות מחויב עבור משך הזמן של ההלוואה.

בדוק כותב קטן
בדוק תנאי המבצע בתוקף. אם מבחינת עלויות, אתה לא צריך לעשות את הבעיות שלך, הבנקים מחויבים על פי חוק לתת הוכחה שקיפות לגבי שיעורי ריבית, עמלות טעונה, אתה יכול לקבל הפתעות כשאתה מסתכל על התנאים שבהם המבצע בתוקף. כך, כמה בנקים להראות שיעורי ריבית אטרקטיבית מאד על הצרכן קרדיטים, אך הם תקפים רק עבור קטגוריה מסוימת של לקוחות עם פרופיל סיכון טוב מאוד או היסטוריית אשראי עם הבנק אמר. היבט נוסף שחייבת להיות לנו בראש הם הביטוח במקרה של מוות/מחלה/אבטלה. כמה בנקים מציעים ללא תשלום אחרים הביטוח נדרשת, מה שאומר תוספת עלות.

* איך הוועדה להחזיר
לנתח, מה קורה אם אתה רוצה לפרוע את ההלוואה לעסק חדש במהירות רבה יותר. במקרה של הלוואות לעסק עם ריבית משתנה, הבנקים לא מורשים לגבות עמלות לפצות. עם זאת, אם אתה מעדיף להיות בטוחים כי המחיר להגדיל, לבחור עבור הלוואה עם ריבית קבועה, הבנק יחייב תשלום כמה זה עולה על הסכום ששולם לפני המועד האחרון. התשלום יכול להיות עד 1% על ידי הסוף של הקרדיט אם יש לך יותר מ 1 שנה ועד למקסימום של 0.5% אם שילמת פחות מ-12 חודשים. המקסימום על גדות מותר לראות אותו ואתה נפגשים, מציעים יותר יתרון או אפילו הבנקים גובים בכלל על ועדה כזאת.

* קחו בחשבון כרטיס האשראי
לפני הגשת בקשה לקבלת הלוואה אישית, לקחת בחשבון סוגים אחרים של הלוואות. אם אתה לא צריך כמות גבוהה מדי כרטיס אשראי או על משיכת יתר יכול להיות פתרון טוב יותר. בשתי הגירסאות, תוכלו לשאול סכום זה מייצג 4 עד 8 משכורות. . יש לך יתרון כי תוכל ליהנות תקופת חסד של עד 55 ימים עבור הסכום שאתה יכול, אם ביצעת את התשלום ישירות הסוחר, אתם משלמים סכום גבוה יותר בעת ובעונה אחת, ובכך להקטין את הסכומים ששולמו בשל הכנסה… כרטיסי האשראי הטוב ביותר יש שיעורי ריבית של 12% – 13% בשנה, דומות לאלה שנאסף על האשראי הצרכני.

* ליידע את עצמך לגבי הסכום המרבי שלהשאיל לך
הבנקים יהיה להקים את הסכום המקסימלי להשאיל לך לקוח בהתאם ההכנסות שיש ברשותו. קצת קרדיט מוסדות לקחת בחשבון הכנסה אחרת כגון דמי השכירות, במקצועות הליברלית, הפעילויות עצמאים, בעוד שלאחרות אין. המשותף אחוז יחס סה כ ההכנסות משתנה מבנק לבנק. לכן, ברגע שהחלטת על הלוואה, עדיף לבקש סימולציה בבנק כדי לראות אם הבנק יכול להשאיל את הכמות הרצויה.

* לא חלים עבור הלוואות רבות מדי
לא תחול על הלוואות רבות מדי. כדאי להביא כמות גדולה יותר מקום יחיד. כל הקרדיט, הרוב המכריע של בנקים תשלום עמלות או לניתוח, כגון, בכמה מקומות, אתה משלם עמלות כל כך הרבה פעמים. בנוסף, הבנקים יכול לבדוק רשימה של הלוואות לשני הבנקים ובקשות אם אתה נראה גם אסיר תודה, אתה יכול לסרב בעתיד עבור הלוואות חדשות.