איזה סוג של ריבית כדאי יותר להלוואה לעסק?

כאשר לוקחים הלוואה לעסקים, שיעור הריבית הוא ימאוד חשוב. זה יכול להיות קבוע או משתנה או צמוד לפריים, יכול להישאר באותה רמה במשך מספר חודשים, אז כדי לגדול, או שזה יכול להיות. איך עושים את הבחירה? ברור שהכי כדאי למצוא הלוואה בריבית נמוכה אבל זאת משימה לפעמים קשה.

1. הלוואה לעסק בשיעור הריבית קבוע

הלוואה עם ריבית קבוע נשארת באותה רמה לאורך תקופת ההלוואה לעסקים.
יתרונות: אתה יודע איך אתה תמיד מקבל תשלום, והיה סיכוי להיתפס לא מוכנים. העלאה של הריבית בשוק.
חסרונות: שיעורי ריבית קבועה הם די גבוהים, כי הבנקים לא רוצה להיחשף הסיכון שאין שום רווח במקרה של עליית הריבית בשוק. מצד שני, המגמה הכללית היא כי רמת הכנסה טיפה, ואתה לא ינצלו את היתרון של הנחה זו.
המלצה: זה אופציה טובה עבור הלוואות לעסקים לטווח קצר.

2. הלוואה לעסק עם ריבית משתנה

בהלוואה עם ריבית משתנה יהיה שינוי פעם בשלושה או בשישה חודשים, בהתאם לאבולוציה של הכנסה בשוק, אלא גם על המדיניות של כל בנק.
יתרון: אם רמת הכנסה בשוק יורד, תבוא, הקצב אתה צריך לשלם.
חסרונות: אם רמת הכנסה על השוק גדל, גדל ואת הקצב. בנוסף, אתה לא יודע בדיוק כמה אני צריך לשלם עבור החודשים לבוא. עלייה בהוצאות עשוי לערער את התקציב.
המלצה: אידיאלי עבור הלוואות לעסקים לטווח ארוך, כי הנטייה היא עבור הריבית לדחות בשנים הקרובות יהיה טיפה ואת התשלום החודשי.

3. הלוואה לעסק ללא ריבית

כן, יש דבר כזה הלוואה לעסק ללא ריבית וזה חלום של כל אחד אבל לא יכול לקבל כל עסק. יש בכל זאת מצבים מסוימים שניתן לקבל הלווה ללא ריבית לעסק.
יתרונות: לא לשלם רבית זה מעולה.
חיסרון: בדרך כלל הסכום של ההלוואה ללא ריבית מוגבל ויש גם תנאים נוספים. צריך “לרוץ” הרבה כדי למצוא את הבנק שייתן לך הלוואה ללא ריבית לעסק.
המלצה: ההלוואה המושלמת