מדריך לעסקים

טיפים לעיצוב לוגו לעסק

טיפים לעיצוב לוגו לעסק

לוגו לעסק זה אחד הדברים החשובים ביותר, הוא הסמל המסחרי של העסק שלכם, דרכו אנשים מזהים וזוכרים את השירות או המוצרים שלכם אשר אתם מספקים ללקוחות. לוגו יפה שמושך את העין יכול לתת לכם יתרון יחסי על המתחרים שלכם, מכיוון שהלוגו הוא הרושם הראשוני, הדבר הראשון שהלקוחות שלכם רואים כאשר הם מגיעים או נזכרים בעסק או בשירות אשר אתם מציעים.
לוגו לעסק צריך להיות שיקול רציני של עסקים, חשוב לבחון טוב את מה שהלקוח שלכם לכם ירצה לראות, בנוסף הצבעים שיש בלוגו גם צריכים להיות שיקול חשוב, כמובן שזה משתנה מעסק לעסק.
עסקים כמו משרדים או חברה מסוימת יבחרו בצבעים יותר אלגנטיים וקלילים לעומת זאת עסק או שירות של דברים יותר פשוטים יהיה יותר חכם לבחור צבעים קצת צעקניים שיתפסו את העין של הלקוח.

איזה צבעים לבחור עבור הלוגו של העסק?

מחקרים מראים שצבעים יוצרים הרגשה שונה לאנשים כאשר הם מביטים בהם, הצבעים אשר אתם שמים בלוגו אמורים לאפיין את העסק שלכם ואת השירות שאתם מציעים ללקוחות, לכן חשוב לדעת איזה צבע יגרום לאיזו הרגשה שאתם רוצים לעורר בלקוח כאשר הוא מביט בלוגו שלכם.

לדוגמא:
• אדום: אנרגטי, סקסי, נועז
• כתום: יצירתי, ידידותי, צעיר
• ירוק: צמיחה, אורגני, הדרכה
• כחול: מקצועי, רפואי, שקט, אמין
• לבן: פשוט, נקי, טהור
• חום: כפרי, היסטורי, יציב

מה חשוב שיהיה בלוגו?

יש כמה סוגים של לוגואים אפשריים שאתם יכולים לבחור לעסק שלכם, אין סוג טוב או פחות טוב אך חשוב לבחור את הסוג שאמור לתת לעסק שלכם את הערך המוסף הטוב ביותר.
בלוגו יכולים להיכנס שלושה דברים:
שם העסק: זה חובה מן הסתם, רצוי ששם העסק יהיה בולט וגדול בצבעים שמאפיינים את העסק או השירות שאתם מציעים.
סלוגן: המון אנשים בוחרים לתת סלוגן לעסק שלהם, הסלוגן אמור לתת פירוט קצר ושיווקי על העסק שלכם שיגרום לאנשים לבחור בכם, הסלוגן אמור להיות קטן יותר משם העסק.
תמונה: לא כולם בוחרים להכניס תמונה ללוגו, יש פעמים בהם זה עובד טוב ויש מקרים שזה דווקא יכול להרוס ולהיות עמוס מידי, חשוב לבחור תמונה שתשתלב בלוגו ותלווה אותו.

טיפים נוספים כדי לעצוב לוגו מוצלח

כמו כן חשוב מאוד לא לעשות טעות קריטית שיכולה להרוס את הלוגו, ולבחור תמונה גדולה מידי או לא מתאימה אשר יכולה לתפוס את המקום של כל הלוגו.
עוד דבר חשוב מאוד הוא ליצור לוגו שיתאים להרבה מטרות שיש לעסק שלכם, משום שכאשר אתם בוחרים לוגו הוא אמור ללוות אתכם בהמון תחומים אם זה כרטיסי ביקור, פלאיירים, קטלוגים למיניהם, תבניות למיילים ועוד.
בנוסף צריך לבדוק שהלוגו יישאר איכותי בכל גודל שתקבעו לו דבר אשר המעצבים הגרפיים יודעים איך לעשות זאת.

מצאת שגיאה? דווחו בתגובה בתחתית העמוד!

דרגו את העמוד הזה
[Total: 1 Average: 5]

מידע נוסף על אתר אינטרנט לעסק

Exit mobile version