איך לקוחות מעדיפים לשלם?

יש לכם חנות? בטח הבנתם שהיום רוב האנשים מעדיפים להשתמש בכרטיס אשראי וחדש יותר באפליקציות.
העסק לא מתרומם כי אתם עדיין רוצים לעבוד עם מזומן? מה המרכיב הדחוף ביותר מבחינת בעל עסק: שירות מצוין? השירות חשוב אבל לא תמיד. מוצר טוב? בטח אבל לא בדיוק. כסף, מן הסתם! הרי זה ברור, כל העסקים נפתחים במטרה להרוויח כסף. אין  יותר דחוף מגביית התשלומים מלקוחות בצורה שיהיה להם הכי נוח לשלם. אין לכם עדיין אפשרות גבייה בכרטיסי אשראי? חלק מהלקוחות יעדיפו ללכת לחניות אחרות שמאפשרות להם תשלום נוח.
חשוב לדעת שהשימוש בכרטיס אשראי יאפשר לכם גם ספירה וניהול יעיל של ההכנסות השוטפות.

שיטות תשלום נפוצות

קופות סטנדרטיות ומגהצי אשראי היוו את האסטרטגיות החביבות יותר על חנויות, אבל לאט לאט התקדמנו טכנולוגית, והרבה מבתי העסק עובדים עם אשראי ואסטרטגיות חדישות נוספות כגון האפליקציות שמשלמים באמצעות הטלפון החכם.
אך מהו הפתרון היעיל? מה יותר משתלם עבור מנהל העסק ברמה הכלכלית ומבחינת היעילות? אין תשובה ברורה לכזו שאלה, מאחר ולבתי עסק בעלי אופי מסויים – יש יעדים מסויימים. הינה בהמשך הברירות השונות והשיטות העומדות לרשותכם.

להרוויח יותר ולעשות סדר בעסק

יש פתרונות טכנולוגיים, אשר פרט לתועלת הטכנולוגית שהם מאפשרים, יסייעו לך אפילו לייצר אקסטרה הכנסות לבית העסק שלך. בין אם על עמלות שנלקחות מהלקוח ואם ע”י הגדלת הטראפיק של העסק. לא משנה אם קיבלת החלטה להתקין שירות משיכה מהקופה ואפילו אם תחליט להתקין מערכת “פריפייד”, יש אינספור פתרונות טכנולוגיים, למשל, מסופי אשראי, שיעזרו לך להגדיל הכנסות.
עוד יתרון של חידושים טכנולוגיים היא ההתייעלות של ניהול הדוחות – ברמת המידע הנגיש לניתוח. בין השאר, אפשרי להטמיע בעסק אפליקציות אייפד ושירותי טרנזקציות מתקדמים ע”מ לנתח את הרווחים, לעקוב אחרי עבודת העובדים, וגם לפשט את עבודת שאר העובדים – בפרט אם הם עובדים פרונטלית עם הלקוחות או מנהלים מחסן.
שוב, לכל עסק יש מטרות שונות, ואיני בא לתת פה הכוונה כלכלית, אבל לעיתים יהיה כדאי להשקיע מעבר לתקציב המתוכנן על אפליקציה שתוכל להגדיל את התפוקה ולהעצים רווחים. סביר להניח שרוב הפתרונות הללו מצריכים השקעה כספית, אבל בעתיד מצדיקים את ההשקעה.