אימון עסקי לעסק מדשדש ומתקשה להתקדם

גם מי שבחר במקצוע מבטיח והצליח לנהל עסק מכובד עלול להגיע למבוי סתום. שלא לדבר על מי ששינויים בשוק גרמו לה לנדוד ולשנות כוונים, וזה שפשוט סובל בעסק שלו, לא ירגיש תקוע ? תקופת המשבר הכלכלי שאנו מצויים, כנראה בפתחה, אף היא יוצרת קשיים.
יש בעלי עסקים שמרגישים בלבול, לחץ, חרדה, אין להם כוח לעשות את הצעד לקבל אימון עסקי…

רק הכרה במצב תהפוך את הקושי להזדמנות

מעורבותו של מאמן עסקי בארגונים ועסקים עם כובד המצוקות בעבודה ומחירים אישיים שאנשים משלמים יכול להביא אור לכל עסק שמעניין לפתור את הבעיות. ישנם לפעמים משברים שונים ומשונים, לעסקים שונים ומשונים אבל מי שקובע זה הרצון לקבל עזרה. להיות שם עבור מי שמתקשה להתמודד עם קשיים בעבודה, ששינוי קריירה נראה לו סיפור דמיוני, ומימוש אישי כפריוולגיה של מוכשרים.

אימון עסקי הוא תהליך מחולל שינוי, מאיץ צמיחה אישית ויעזור לעלות על דרך חדשה

שינוי מתחיל כמובן בתובנה פנימית, אבל רק כאשר הוא מתורגם לצעד מעשי מזן חדש הוא ירשם כהצלחה, משם צומח הביטחון לחולל שינוי. “להדליק אור בעבודה” הינו מהלך שלם, תהליך למידה בו אתה צובר ביטחון בסדרת צעדי שינוי הבונים אמון בינך לבין עצמך. שיחה פנימית חדשה בין החלק שרוצה לשנות ולהתקדם, לחלק החושש שמעדיף להישאר במוכר ונרתע מהלא נודע. פריצת דרך איננה הבזק פתאומי וחד פעמי, אלא תהליך של חיזוק, בנייה והבשלה.
הכי טובות השיטה שמשלבת כלים ליצירת בהירות פנימית ויישום תובנות. נמוסס דפוסים חוסמים, נאפיין ונחזק את הכוחות שלך. תרומת המאמן העסקי, פעמים רבות, היא הקשבה לבין השיטין, מניח על השולחן השערות, קולט אצל הנועץ יהלום מבצבץ אותו נחשוף ונלטש יחד.
האם הפריצה נמצאת בעבודה הנוכחית או שנדרש שינוי כיוון ? האם ואיך נכון להמשיך בינתיים ? איך לגבש עיסוק חדש ולהבנות את הקפיצה למים הקרים של העצמאות ? האם ואיך קשורה התקיעות לזוגיות ? שאלות שיכולות לזמזם לך בראש שנים הדורשות תשובות אמיתיות.
אפשר להפוך התלבטויות לתהליך התחדשות. בפגישות הייעוץ עיסקי בודקים מה נכון עבור העסק ומנסים להדליק אור כדי להיפתח לשינוי. אולי אופק חדש ! בכל מקרה, התהליך יהיה קשוב לצרכיך, מאמן אותך לחולל שינוי בקצב הנכון לך.