איך לבקש הלוואה לעסק כדי לקבל אותה?

אומרים על הבנקים שהם יודעים לתת כסף אם אתה מצליח להוכיח שאתה לא צריך אותם. אנחנו כולנו הולכים לבנק כי צריכים סכום כסף, אשראי וזה לרוב הפתרון היחיד. אז, איך לבקש הלוואה לעסק ולקבל אותה? ישנן דרכים שונות, לפי מה שאנו צריכים. לדוגמה, הלוואות לשכירים שונה מאוד מהלווה לעסקים ואז גם כאשר מבקשים צריכים לטעון דברים שונים. קודם כל, הטענה כמו “אני מכיר כמה אנשים שקיבלו כאן החלווה” לא מתקבלת על ידי הבנקים. כדאי לא להיסמך על זה שפקיד הבנק יהיה במצב רוח נדיב. אתה צריך לשכנע. לא משנה מה תהיה התשובה של הבנק לגבי בקשה לקבלת הלוואה לעסק לא לקחת שום דבר באופן אישי, כי הפקידים כפופים להחלטות לגבי מדיניות הבנק.

הינה כמה עצות על איך לבקש הלוואה לעסק:

1. תבקשו באופן ברור איזו הלוואה לעסק אתם רוצים

תבדקו את השוק כדי לראות איזה סכום כסף אתם יכולים לקבל מהבנק. אל תצפו שהבנק יציע הרבה יותר מהממוצע. עם הכנסות נמוכות, ניתן יהיה לקבל הלוואה לעסקים, כמו כל עסק קטן. אם יש לכם ציפיות גבוהות מדי, אתם תהיו מאוכזבים. הבנקים רוצים לתת את המקסימום, אבל עם מגבלה מסוימת, אשר מאפשרת לכם את התשלום ההחזר במועד.

2. תבדקו מספר בנקים

בקשו המלצות של מכרים, חברים או תקראו באינטרנט. תמצאו בנקים אשר מציעים מה שמתאים לכם. לרוב יש מחשבונים ברשת עבור הלוואות לעסקים, יחד עם כל המידע הנחוץ כדי לקבל אשראי. המודעות והפרסומות הם ידידותיות רק לבנקים, כך שיש לבסס את הבחירה הישירה על ידי המלצות כלומר התנסות ישירה. גם חשוב שתהליך קבלה ההלוואה לעסק יתקדם במהירות וצוות הבנק יהיה מוכן לעזור לכם.

3. אפשר להתמקח עם נציגי הבנק

אם רוצים תנאים טובים על ההלוואה כדאי להתמקח על תנאי ההלוואה ועל עמלות הבנק. זה גם יכול להביא לקבלת הלוואה לעסק עם ריבית נמוכה יותר. תעשו השווה בין 2-3 בנקים כדי לראות מה היתרון בכל אחד מהם בקשר לקבלת הלוואה לעסק או האשראי וזה יכול לחסוך לכם הרבה כאבי ראש.

4. תעשו שיעורי בית כראוי

אספו את כל הניירת נדרשת ולא לשנות נתונים אחד כי אחד זה לא חוקי, שניים, אם זה מתגלה ניתן לדווח ללשכה האשראי. קחו בחשבון שאף פקיד בנק לא יעשה שום טובה לנוחות הלקוח.

5. תיכנסו למשא ומתן עם הבנקים

משא ומתן עם כמה בנקים יאפשר לכם לקבל כמה הצעות שניתן להשוות כדי לבחור את ההצעה בתנאים טובים יותר של הלוואה לעסק. הבנקים כמעט תמיד רוצים להפוך אתכם ללקוח שלהם. אל תצפו להנחות ענק במשא ומתן, אלא לתנאים יותר טובים מאשר בבנקים אחרים.

6. הגישה ושמירת על הכבוד שלכם

דברים מאד חשובים הם הכבוד שלכם כי לא צריך להתחנן כדי לקבל הלוואה לעסק. אחרי הכל, אתם לא הולכים מבקש נדבות, אפילו להפך! אתם הולכת לשלם כסף טוב לבנק עבור ההלוואה שלקחתם. לא מבקשים רחמים, אלא שותפות עסקית בין הבנק לבניכם.

7. התמדה מאד חשובה

לא להתייאש, כי מדובר על תהליך בירוקרטי וזה משהו די רגיל. אבל מצד שני לא לחכות עד אין קץ אחרי הבנק, לשאול מעת לעת מה קורה, אם תמצאו שחלף זמן רב מדי להמתנה לקבלת תשובה.

8. להבין שהבנק הוא מערכת בירוקרטי

הבירוקרטיה של הבנקים מכורת לכולם ולפעמים זה לטובכם ולפעמים זה לא עובד לטובתכם. בבנק מיוצג על ידי אנשים שעושים את עבודתם אשר מכבדים את המערכת שבה הם מועסקים. הם לא יכולים לעשות ניסים, גם אם הם קרובי משפחה או חבר קרוב.